Warunki Rezerwacji:

 1. Rezerwacji można dokonać: 

  a) telefonicznierezerwacja telefoniczna jest możliwa w godz. 8.00 – 19.00 
  b) wysłanie zamówienia w formie elektronicznej (e-mail)
  c) osobiście w Recepcji.
   
 2. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wszystkich kosztów pobytu, w  przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie ulega zwrotowi. 
   
 3. Po uzyskaniu informacji, że pieniądze wpłynęły na konto potwierdzamy dokonaną rezerwację  – mailowo lub telefonicznie. 
   
 4.  Rezerwacja może być potwierdzona FAKTURĄ VAT przesłaną na podany adres lub odebrana przy świadczeniu w recepcji, dlatego w momencie rezerwacji prosimy o podanie dokładnych danych niezbędnych do wystawienia faktury. 
   
 5. Brak wpłaty zadatku w terminie podanym przez przyjmującego rezerwację jest równoznaczne z jej anulowaniem. 
   
 6. Zadatek pobrany przy rezerwacji podlega rozliczeniu na poczet kwoty pobytu lub przepada w przypadku rezygnacji lub niewykorzystania pobytu z przyczyn niezależnych od ośrodka.
   
 7. Opłatę za pobyt należy uregulować gotówką – bezpośrednio przed zakwaterowaniem – w dniu przyjazdu w recepcji. Nie ma możliwości regulowania należności kartą. 
   
 8. Zakwaterowanie rozpoczyna się od godz. 14.00, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu (wcześniej Państwa pokój jest zajęty przez innych wczasowiczów).

Warunki pobytu w pokojach/domkach

 1. Ośrodek „Camping Morski”  nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione lub zagubione przedmioty wartościowe i pieniądze.   
   
 2. Gość Ośrodka „Camping Morski”  ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych Ośrodka, które powstaną z winy umyślnej gościa hotelowego lub z winy osób go odwiedzających. 
   
 3. Korzystanie z grzałek, dmuchaw, grzejników elektrycznych oraz butli z gazem w pokojach/domkach jest niedozwolone
   
 4. W pokojach/domkach, bez aneksów kuchennych obowiązuje ZAKAZ GOTOWANIA.   
   
 5. W pokojach/domkach obowiązuje ZAKAZ PALENIA.   
   
 6.  W wybranych pokojach/domkach akceptujemy pobyt zwierząt domowych za dodatkową opłatą, pobyt zwierząt jest możliwy tylko po uzgodnieniu z właścicielem ośrodka. Właściciele psów zobowiązani są do posiadania aktualnych książeczek szczepień zwierząt. Na terenie ośrodka obowiązuje chodzenie z psem na smyczy.  
   
 7. Uchwałą Rady Gminy Ustka każdy Gość zobowiązany jest dodatkowo do uiszczenia opłaty klimatycznej.   

Życzymy  miłego pobytu w naszym Ośrodku